ENDÜSTRİYEL OTOMASYON VE YAZILIM HİZMETLERİ

Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri elektrik, elektronik, otomasyon ve endüstriyel kontrol konusunda hizmet veren, müşteri ihtiyaç ve taleplerini zaman-maliyet-kalite unsurlarıyla analiz ederek çözüm üreten çok yönlü bir proje, yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Globalleşen endüstride, müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik;

»Yenilikçi Yaklaşım,

»Doğru Çözüm ve Uygulamalar,

»En Uygun Kalite,

»Yüksek Verimlilik

 

anlayışı ile dünya standardında etkili çözümler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Deneyimi, enerjisi, potansiyeli ve ilkeleriyle lider bir kurum olma yolunda yürümektedir.

Mekatron Robot olarak standart uygulamalar ile çözülemeyen gerçek anlamda kontrol mühendisliğinin etkili olabileceği alanlarda algoritmalar geliştirerek kontrol blokları içerisine implemente ederek sistemlerin kararlı hale gelme sürelerini kısaltıyor ve istikrarlı çalışmalarını destekliyoruz.

Son kullanıcının tam verimli çalışan bir sisteme sahip olmasının önemine odaklı bir sorumluluk bilinciyle taahhütlerimizi yerine getirmek şirket kalite anlayışımızın temelidir. Müşterilerimizle yıllardır süren birlikteliğimiz en anlamlı ödülümüzdür. Deneyimlerimizi, iş ortaklarımız olan müşterilerimizle paylaşırken; sahadan aldığımız geri bildirimler ve akademik bilgiler kapsamında verimliliği ve faydayı arttırma hedefine sahibiz.